COMEX

Vyrobíme aj 1 kus!

POZOR!

 

Naša prevádzka z dôvodu maximálnej vyťaženosti vo výrobe už nie je otvorená pre verejnosť a funguje len na objednávku. Prípadné osobné stretnutia a objednávky je potrebné vopred dohodnúť telefonicky, alebo mailom aspoň 1-2 pracovné dni vopred. 

Ďakujeme za pochopenie.

____________________


Plnenie kaziet pre atramentové tlačiarne, predaj tonerov

Plníme väčšinu atramentových náplní, hlavne pre tlačiarne HP a Canon. Štandardná dodacia lehota sú 2-4 pracovné dni po prijatí prázdnej náplne. V prípade, že naplnenie nie je možné, alebo je nerentabilné, vieme Vám dodať novú originálnu, alebo kompatibilnú náplň. Dokážeme sfunkčniť aj zaschnuté náplne, pokiaľ majú dobrú elektroniku. Ak naplnenie neprinesie uspokojivé výsledky pri tlači, alebo je neúspešné, garantujeme zákazníkovi vrátenie peňazí.  

 Niektoré typy náplní sa dokonca ani neoplatí plniť, pretože máme v predaji nové kompatibilné (od alternatívnych výrobcov) za ceny aj o 70% nižšie ako ceny originálov! Týka sa to hlavne tlačiarní, kde sa mení len nádobka s atramentom a trysky sú súčasťou tlačiarne (väčšina tlačiarní Epson, ale aj Canon a niektoré modely HP). 

Aké ďalšie výhody Vám prináša plnenie u nás?

  • Máte záruku, že naspäť dostanete svoju vlastnú kazetu a nie inú, horšiu. 
  • Na plnenie používame prvotriedne značkové atramenty, ktoré zaručujú výborné výsledky tlače, plne porovnateľné s originálom. 
  • V prípade, že kazeta po naplnení nedosahuje požadovanú kvalitu tlače, máte u nás 100% záruku vrátenia peňazí za plnenie. 
  • Nová kazeta sa dá pri dobrom zaochádzaní naplniť niekoľkokrát, čo Vám môže priniesť výrazné úspory nákladov na tlač.

Niekoľko dobrých rád:

  • Kazetu dajte naplniť už vtedy, keď začne vynechávať ktorákoľvek farba, chod kazety bez atramentu môže zapríčiniť neopraviteľné poškodenie trysiek.
  • Kazetu po vybratí z tlačiarne ihneď dajte do sáčku, aby nezaschla. Zabráňte priamemu kontaktu trysiek so sáčkom, môže to spôsobiť pomiešanie zvyškového atramentu v kazete. Pri manipulácii s kazetou sa nedotýkajte trysiek, ani kontaktov.
  • Trysky v žiadnom prípade neprelepujte! Môže to spôsobiť ich neopraviteľné poškodenie, prípadne pomiešanie farieb a znehodnotenie kazety.
  • Po prinesení naplnenej kazety ju čo najskôr založte do tlačiarne a odskúšajte.
  • Tlačiareň nenechávajte dlhšie mimo prevádzky, zabránite tým zaschnutiu náplní.