COMEX

Vyrobíme aj 1 kus!

Novinky a akcie

05/2019

POZOR!

od mája zmena otváracích hodín!

Prevádzka z dôvodu maximálnej vyťaženosti vo výrobe bude otvorená len na objednávku. Prípadné osobné stretnutia je potrebné vopred dohodnúť telefonicky.

____________________


Digitálna tlač

Tlačíme dokumenty do formátu A3,resp. SRA3 (45x32cm) farebne aj čiernobielo laserovou technológiou a tiež ink-jet technológiou (atrament) vo foto kvalite. Ink-jet technológiou potláčame aj disky CD a DVD. Väčšie formáty tlačíme latexovou technológiou v šírke do 160cm x neobmedzená dĺžka (resp. podľa dĺžky návinu materiálu, štandardne 30-50 metrov). Podrobnejšie info v sekcii veľkoplošná tlač.

Vaše prinesené dokumenty vytlačíme z akýchkoľvek bežných médií, ako sú USB kľúče, pamäťové karty, prenosné HDD, CD, DVD.  Základná príprava tlače z týchto médií nie je u nás osobitne spoplatnená. 

Pokiaľ si prinesiete príslušný USB kábel, môžeme fotky a dokumenty stiahnuť aj z vašich fotoaparátov. Vzhľadom na väčšiu časovú náročnosť a časté problémy pri pripojení je príprava tlače z týchto zariadení spoplatnená a nie vždy je úspešná, zvážte preto prosím prinesenie na klasickom USB kľúči, alebo zaslanie e-mailom. Z časových dôvodov kvôli veľmi častým problémom nesťahujeme dokumenty a fotky z mobilov! Ak máte dokument len v mobile, jediná možnosť je odoslať ho na náš e-mail.

Spracujeme všetky bežné obrazové formáty (jpg, gif, tif, bmp...), súbory Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator), CorelDraw, Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Publisher), Open Office, dokumenty Acrobat Reader a pod. 

Na tlač diplomových prác a iných veľkých zákaziek poskytujeme zaujímavé zľavy. Pre firemných zákazníkov tlačíme hlavičkové papiere, pozvánky, letáky, vizitky, samolepky a pod. buď z prinesených hotových predlôh, alebo ich na požiadanie vyrobíme. 

 Špecialitou našej firmy je aj atramentová tlač vo vysokom rozlíšení, ktorú naši zákazníci využívajú hlavne na tlač fotografií na počkanie. Veľké formáty tlačíme za bezkonkurenčnú cenu (A4 za 1€ s DPH vrátane fotopapiera). Sezónne je veľmi populárna aj tlač malých fotiek na maturitné oznamká, pretože za cenu 1€ u nás máte 50-120 fotiek na jednom fotopapieri veľkosti A4, čo vychádza v prepočte len jeden cent za jednu fotku!!!