COMEX

Vyrobíme aj 1 kus!

Novinky a akcie

01/2018

Plagátová akcia pokračuje vylepšená o prémiový vodeodolný materiál používaný v roll-upoch.

Teraz naň tlačíme aj plagáty za nezmenenú cenu!

____________________


08/2017

Prezentujte sa vo veľkom! Máme pre Vás akciové ceny na veľkoplošné plagáty. Ceny A2 za kus/ pri náklade: 5,90€/1ks - 4,90€/2ks - 3,90€/6ks - 2,90€/12ks - 2,50€/24ks - 2,20€/48ks - 1,90€/60ks ... Digitálna tlač

Tlačíme dokumenty do formátu A3,resp. SRA3 (45x32cm) farebne aj čiernobielo laserovou technológiou a tiež ink-jet technológiou (atrament) vo foto kvalite. Ink-jet technológiou potláčame aj disky CD a DVD. Väčšie formáty tlačíme latexovou technológiou do šírky 160cm. Podrobnejšie info v sekcii veľkoplošná tlač.

Vaše prinesené dokumenty vytlačíme z akýchkoľvek bežných médií, ako sú USB kľúče, pamäťové karty, prenosné HDD, CD, DVD.  Základná príprava tlače z týchto médií nie je u nás osobitne spoplatnená. 

Pokiaľ si prinesiete príslušný USB kábel, môžeme fotky a dokumenty stiahnuť aj z vašich fotoaparátov. Vzhľadom na väčšiu časovú náročnosť a časté problémy pri pripojení je príprava tlače z týchto zariadení spoplatnená a nie vždy je úspešná, zvážte preto prosím prinesenie na klasickom USB kľúči, alebo zaslanie e-mailom. Z časových dôvodov kvôli veľmi častým problémom nesťahujeme dokumenty a fotky z mobilov! Ak máte dokument len v mobile, jediná možnosť je odoslať ho na náš e-mail.

Spracujeme všetky bežné obrazové formáty (jpg, gif, tif, bmp...), súbory Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator), CorelDraw, Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Publisher), Open Office, dokumenty Acrobat Reader a pod. 

Prinesené dokumenty si môžete pred tlačou u nás zadarmo v krátkosti prezrieť, prípadne za poplatok upraviť na zákazníckych počítačoch. Túto službu však poskytujeme len v prípade, že je voľný niektorý z počítačov, ktoré sú prioritne vyhradené pre tlač hotových upravených vecí! Študenti pravidelne oceňujú možnosť zmenšenej tlače 2,4,8,16 strán na jednu stranu A4. Nielen že tým šetríme ich nemalé výdavky na tlač skrípt, ale najmenšie formáty umožňujú výrobu kvalitných ťahákov ;-) 

Na tlač diplomových prác a iných veľkých zákaziek poskytujeme zaujímavé zľavy. Pre firemných zákazníkov tlačíme hlavičkové papiere, pozvánky, letáky, vizitky, samolepky a pod. buď z prinesených hotových predlôh, alebo ich na požiadanie vyrobíme. 

 Špecialitou našej firmy je aj atramentová tlač vo vysokom rozlíšení, ktorú naši zákazníci využívajú hlavne na tlač fotografií na počkanie. Veľké formáty tlačíme za bezkonkurenčnú cenu (A4 za 1€ s DPH vrátane fotopapiera). Sezónne je veľmi populárna aj tlač malých fotiek na maturitné oznamká, pretože za cenu 1€ u nás máte 50-120 fotiek na jednom fotopapieri veľkosti A4, čo vychádza v prepočte len jeden cent za jednu fotku!!!