COMEX

Vyrobíme aj 1 kus!

POZOR!

 

Naša prevádzka z dôvodu maximálnej vyťaženosti vo výrobe už nie je otvorená pre verejnosť a funguje len na objednávku. Prípadné osobné stretnutia a objednávky je potrebné vopred dohodnúť telefonicky, alebo mailom aspoň 1-2 pracovné dni vopred. 

Ďakujeme za pochopenie.

____________________


Digitálna tlač

Tlačíme dokumenty do formátu A3,resp. SRA3 (45x32cm) farebne aj čiernobielo laserovou technológiou. Väčšie formáty tlačíme latexovou technológiou v šírke do 160cm x neobmedzená dĺžka (resp. podľa dĺžky návinu materiálu, štandardne 30-50 metrov). Podrobnejšie info v sekcii veľkoplošná tlač.

Spracujeme všetky bežné obrazové formáty (jpg, gif, tif, bmp...), súbory Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator), CorelDraw, Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Publisher), Open Office, dokumenty Acrobat Reader a pod. 

Na tlač diplomových prác a iných veľkých zákaziek poskytujeme zaujímavé zľavy. Pre firemných zákazníkov tlačíme hlavičkové papiere, pozvánky, letáky, vizitky, samolepky a pod. buď z dodaných hotových predlôh, alebo ich na požiadanie vyrobíme. 

Upozornenie: Vzhľadom na zmenu organizácie práce v súčasnosti u nás nie je možná tlač z kľúča na počkanie. Je potrebné vopred dohodnúť termín a  vyzdvihnutie hotovej zákazky. ˇ

Ďakujeme za pochopenie.