COMEX

Vyrobíme aj 1 kus!

POZOR!

 

Naša prevádzka z dôvodu maximálnej vyťaženosti vo výrobe už nie je otvorená pre verejnosť a funguje len na objednávku. Prípadné osobné stretnutia a objednávky je potrebné vopred dohodnúť telefonicky, alebo mailom aspoň 1-2 pracovné dni vopred. 

Ďakujeme za pochopenie.

____________________


Kovová krúžková väzba

Popri klasickej plastovej hrebeňovej väzbe ponúkame aj krúžkovú väzbu kovovými hrebeňmi. Touto väzbou je možné zviazať dokumenty formátu A4, alebo A3 (jedným hrebeňom len po kratšej strane, dvomi hrebeňmi -napr. kalendáre aj po dlhšej) a samozrejme všetky menšie, prípadne atypické rozmery. Touto technikou viažeme dokumenty do hrúbky cca 120 strán 80g papiera.

Výhodou kovovej krúžkovej väzby je hlavne odolnosť pri častom listovaní a možnosť otáčať strany o 360°. Tento typ väzby je vhodný najmä na kalendáre, jedálne lístky, katalógy a ďalšie dokumenty, ktoré sa budú častejšie používať a nebude potrebné ich rozoberať.

V prípade, že je potrebné v dokumente občas strany vymeniť, alebo preorganizovať a nepoužíva sa príliš intenzívne, je vhodnejšie použiť väzbu plastovými hrebeňmi.