COMEX

Vyrobíme aj 1 kus!

Novinky a akcie

05/2019

POZOR!

od mája zmena otváracích hodín!

Prevádzka z dôvodu maximálnej vyťaženosti vo výrobe bude otvorená len na objednávku. Prípadné osobné stretnutia je potrebné vopred dohodnúť telefonicky.

____________________


Výroba pečiatok - aj na počkanie bez príplatku

Špecialitou našej firmy je výroba expresných pečiatok, ktoré sme schopní vyrobiť na počkanie za rovnakú cenu, akú majú bežné samonamáčacie pečiatky. Jedná sa o najmodernejšiu Flash technológiu, ktorá oproti doterajším technológiám vyniká rýchlosťou výroby, presnosťou prevedenia, dlhou životnosťou a šetrnosťou k životnému prostrediu - výroba prebieha bez zápachu a bez odpadu. 

Výroba pečiatky u nás trvá skutočne len 5-10minút, väčšinu tohoto času trvá príprava grafiky v počítači. Do procesu prípravy môžete u nás aktívne zasahovať - podľa Vašich požiadaviek upravíme veľkosť a typ písma, rozmiestnenie textov a prípadnej grafiky, výsledný obraz môžete ešte pred výrobou skontrolovať v skutočnej veľkosti. Po odsúhlasení podkladov samotné nasvietenie štočku a poskladanie hotovej pečiatky trvá len cca 2 minúty. Tento proces šetrí Váš i náš čas, odbúra zbytočnú komunikáciu na diaľku a vylúči možné komunikačné chyby a nedorozumenia. Preto je celá výroba expresná, ale bez príplatku. 

Základné charakteristiky Flash pečiatok: 

  •  expresná rýchlosť výroby na počkanie do 5-10 minút
  • vysoká presnosť výroby - štoček zo špeciálnej mikroporéznej gumy má rozlíšenie 1200 dpi
  • možnosť zobrazenia drobného písma, tieňovania, tenkých liniek, reprodukcie fotografií...
  • úsporná prevádzka - až 20.000 odtlačkov na jedno naplnenie
  • dlhá životnosť pečiatky - až 1.000.000 odtlačkov jedným štočkom!
  • moderný design - telo pečiatky dostupné v piatich farbách
  • k dispozícii 5 farieb atramentu + neviditeľný UV atrament