COMEX

Vyrobíme aj 1 kus!

Novinky a akcie

01/2018

Plagátová akcia pokračuje vylepšená o prémiový vodeodolný materiál používaný v roll-upoch.

Teraz naň tlačíme aj plagáty za nezmenenú cenu!

____________________


08/2017

Prezentujte sa vo veľkom! Máme pre Vás akciové ceny na veľkoplošné plagáty. Ceny A2 za kus/ pri náklade: 5,90€/1ks - 4,90€/2ks - 3,90€/6ks - 2,90€/12ks - 2,50€/24ks - 2,20€/48ks - 1,90€/60ks ... Potlač tričiek a textilu

Nažehľovanie nápisov a grafiky na tričká, prípadne iný textil. Grafika môže byť jedno-, alebo niekoľkofarebná, vyrezaná plotrom zo špeciálnej flex fólie. Podmienkou je podklad odolný voči teplote cca 180°C a nesmie byť impregnovaný. Najideálnešia je klasická bavlna. Nápisy môžeme nažehliť aj na Vaše vlastné prinesené tričko, alebo Vám ho na požiadanie dodáme. Na potlač používame kvalitný značkový textil Adler / Malfini. 

Plocha pre nažehlenie môže byž až 35x35cm, technológia je vhodná hlavne pri jednofarebných aplikáciách (každú ďalšiu farbu treba aplikovať zvlášť, čím sa predlžuje aj predražuje výroba). Táto technológia je vhodná pre malé a stedne veľké série tričiek, napr. firemné, maturitné, alebo pri príležitosti rôznych akcií. Bez problémov Vám vyrobíme aj jeden kus pre potešenie, alebo ako darček pre blízkych. Pri aplikovaní rovnakého motívu vo väčšom počte vieme poskytnúť výrazné zľavy.