COMEX

Vyrobíme aj 1 kus!

POZOR!

 

Naša prevádzka z dôvodu maximálnej vyťaženosti vo výrobe už nie je otvorená pre verejnosť a funguje len na objednávku. Prípadné osobné stretnutia a objednávky je potrebné vopred dohodnúť telefonicky, alebo mailom aspoň 1-2 pracovné dni vopred. 

Ďakujeme za pochopenie.

____________________


Kopírovanie

Kopírujeme farebne aj čiernobielo do formátu A3. Dokážeme tiež zväčšiť a zmenšiť Vaše dokumenty, urobiť z jednostranných obojstranné a naopak, vytlačiť 2, alebo 4 strany na jednu a pod. Naša produkčná farebná kopírka dokáže kopírovať aj tlačiť na papier do gramáže až 300g/m2, maximálnu rýchlosť dosahuje až 65 strán A4 za minútu, čiernobiele pracujú s papierom do 160g/m2 a rýchlosťou 20 strán za minútu.

Na našom veľkoplošnom skeneri dokážeme zoskenovať a následne na veľkoplošnej tlačiarni vytlačiť aj veľkoformátové dokumenty až do šírky 101cm a dľžky 4m pri hrúbke max. 0,5mm.

Upozornenie: Vzhľadom na zmenu organizácie práce v súčasnosti u nás nie je možné kopírovanie na počkanie. Je potrebné vopred dohodnúť prevzatie predlôh a tiež vyzdvihnutie hotovej zákazky. ˇ

Ďakujeme za pochopenie.